Quintal Cultural Hotell
Quintal Cultural Hotell Guaraqueçaba ligger i Guaraqueçaba och inom 10 minuters promenad från Igreja Assembleia de Deus. Det erbjuder fitnesslektioner och bastu. Det här bekväma hotellet har också en parkering.
Gästerna som bor på hotellet kommer att befinna sig inte långt från Lanchonete e Mercearia Passarela. Boendet kan hittas mindre än 450 meter från Mercearia Estrela Dalva.
- Lokala sevärdheter
- Lanchonete e Mercearia Passarela488 km
- Mercearia da Carla620 km
- Igreja Assembleia de Deus382 km
- Mercearia Estrela Dalva226 km
- Mercearia do Toninho375 km
- Igreja Cristo que Liberta693 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Inga husdjur
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på Quintal Cultural Hotell?
Gästerna på Quintal Cultural Hotell måste checka ut vid 11:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Quintal Cultural Hotell?
Det genomsnittliga rumspriset på Quintal Cultural Hotell är 24$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på Quintal Cultural Hotell?
På Quintal Cultural Hotell kan gästerna välja mellan Trebäddsrum och Dubbelrum.